DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 03.05.2012 19:41:02 

BEASTMASTER

Bradly Deabei
Byl prvním belgickým ovčákem, kterého jsme si už jako cca 6 měsíčního puberťáka pořídily. Byl to ten nejúžasnější pes s kterým jsem měl tu čest vyrůstat a žít s ním. Nejsem typický "pejskař", ale i tak mohu tvrdit, že na Bredyška neměl a nemá žádný jiný pes, kterého jsem za poslední léta poznal. Není to jen tím, že byl tzv. NÁŠ, prostě to tak bylo a je.
  Kdo by mohl tvrdit že má doma pohodového a poslušného psa, dokonalého přítele? Kdo má doma psa, který by byl věrný  tomuto označení.....Bradly takový byl. Nebudu tady vypisovat vše co jsem s ním zažil já nebo má sestra, bylo by toho moc a ještě více. Zejména pak to, jak pomáhal hledat Beníka a jak byl tátou dalším našim belgičákům. Nikdy nezapomenu na tu hrdost v sobě, když jsem s ním vyšel bez vodítka a bez obojku a on šel poslušně u mě a nikoho a ničeho si nevšímal. O to větší ta hrdost byla, když se ostatní mohli přerazit aby uhlídali svého šíleného ratlíka. Byl jak vlk co si na vás přivykne, svéhlavý a podle nálady nedoslýchavý :-), ale přesto věrný a poslušný.
  Smrt si nakonec veme každého. Někoho dříve a někoho později. Bredyška si odnesla v r. 2007 ale i dnes je stále se mnou, stále s námi. Na tomto světě žijí ti kdo zasluhují smrt a umírají ti co by měli žít. O tom my ale bohužel nerozhodujeme a jen se s tím musíme naučit žít dál, žít do doby než se cesty naše a těch co odešli opět zkříží......
 
 
Bradly 02.jpgNarozen: 24.01.1996
            4.12.2007
 
Chovatel: Ing. Beata Štýbrová
   
Majitel: Miluše Nováková
 
Zdraví: plnochrupý, skus nůžkový
    HD 2/3 - FCI "D" (ČR), epilepsie od 2 let
 
 
 
 
 
 
Výstavní úspěchy: CAC, r. CACIB, BOB, Národní vítěz 1998
 
ONE WAY
v.d. Hoge Laer
GRIMM
v.d. Hoge Laer 
ZARKA of the Two 
BEGGY of the Two
KLEO
v.d. Hoge Laer
UN VISION du Chemin des Dames 
BEGGY of the Two
AMMA
Arabat 
KEY
v.d. Hoge Laer 
VRAC du Sart des Bois 
GITANE v.d. Hoge Laer 
ARNA
Borreli 
IGOR vom Hohen Licht 
BESSY Large Garden 
 
 
 
Amabam et amabar set iam non amor - Miloval jsem a byl milován, ale už nejsem.